ogrodzenia imitacja drewna

Panele ogrodzeniowe drewnopodobne

Aluminiowe ogrodzenia imitujące drewno cieszą się ogromną popularnością. Są proste i estetyczne. Imitacja drewna doskonale sprawdza się we współczesnej architekturze (w towarzystwie betonu architektonicznego), jak i w tradycyjnym budynku (np. z cegłami). Konstrukcje aluminiowe są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.
Kochasz drewno, ale przeraża Cię ciągła potrzeba konserwacji i naprawy? Wybierz panele ogrodzeniowe drewnopodobne, które przez długie lata wyglądają, jak nowe! Proponujemy ogrodzenie aluminiowe z „efektem drewna”. W naszej lakierni proszkowej Twoje ogrodzenie zyska niepowtarzalny wygląd. W ofercie dostępne są kolory z palety RAL oraz kilkanaście odcieni drewnopodobnych. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą produktów lakierowanych w imitacji drewna.

Ogrodzenia drewnopodobne – sublimacja

Na czym polega malowanie proszkowe? To nanoszenie specjalnej farby na metalowe elementy. Przed tym procesem wymagane jest dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie. Efekt drewna uzyskuje się, dzięki sublimacji wzoru ze specjalnej folii. Ta technologia umożliwia efekt drewna — do złudzenia przypominającego naturalną deskę. Otrzymuje się doskonałą imitację drewna, która ma dużą odporność na warunki atmosferyczne (np. wilgoć) czy uszkodzenia mechaniczne.

Ogrodzenie drewnopodobne – bez impregnacji

Mówi się, że żeby utrzymać drewniany płot w stanie idealnym, teoretycznie wystarczy zaimpregnować drewno — wydawałoby się, że to tylko tyle. Do tego jeszcze dochodzą regularne naprawy uszkodzeń oraz ciągła potrzeba konserwacji, by utrzymać naturalne drewno w stanie idealnym.
Drewno to klasyczny wybór — daje efekt ciepła i naturalności. To samo możesz zyskać przy wyborze nowoczesnych ogrodzeń drewnopodobnych, które do złudzenia przypominają prawdziwą naturalną deskę. Ogrodzenia palisadowe drewnopodobne Fello nie wymagają impregnacji czy też ponownego malowania — w przeciwieństwie do ogrodzeń wykonanych z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. To daje znaczną przewagę nad producentami innych ogrodzeń.

Panele ogrodzeniowe – imitacja drewna

Przed Tobą decyzja, jakie ogrodzenie wybrać? Ogrodzenie panelowe drewnopodobne, drewniane, palisadowe — jest tego mnóstwo! A może masz płot wykonany z drewnianej deski, która wcześniej wymagała ciągłej konserwacji? Chcesz temu zapobiec?

Zobacz, dlaczego warto postawić na drewnopodobne ogrodzenie:

 • trwałość i dobra wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,
 • oryginalny i nowoczesny wygląd,
  bogata kolorystyka,
 • możliwość dopasowania wymiarów,
  stworzenie produktu pod indywidualny projekt oraz wizualizacja jeszcze przez rozpoczęciem prac,
 • dodatkowe elementy do wyboru, jak: brama przesuwna lub skrzydłowa, furtka ogrodzeniowa, przęsło ogrodzeniowe, słupek multimedialny i ogrodzeniowy,
 • kompleksowa obsługa – od pomiaru po profesjonalny montaż,
 • produkt od producenta – nowoczesne ogrodzenia Fello, czyli gwarancja najwyższej jakości,
 • prywatność – ogrodzenie palisadowe zapewnia komfort we własnym ogrodzie,
  satysfakcja na długie lata.

Panele ogrodzeniowe aluminiowe i inne elementy idealnie dopasowane do elewacji i stylu budynku

Drewnopodobne ogrodzenia aluminiowe wpiszą się w każdy styl architektoniczny — nowoczesny i tradycyjny. Takie ogrodzenia znajdują zastosowanie w obiektach prywatnych, jak i publicznych. Coraz częściej decydują się na nie właściciele dużych firm, dla których budynek i jego otoczenie jest swojego rodzaju wizytówką firmy, a także zapewnia bezpieczeństwo.

Ogrodzenia z imitacją drewna wykonujemy w różnych wzorach, rozmiarach — do wyboru dowolna wysokość ogrodzenia i kolor. W ofercie mamy kilka odcieni w typie drewna, ale też kolory z całej palety RAL. Wybór stawiamy na lakierowanie proszkowe ze względu na to, że cała powierzchnia danego elementu jest pokryta bardzo dokładnie i zapewnia wysoką ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych czy uszkodzeń mechanicznych — jak zarysowania czy wgniecenia.

Lakiernia proszkowa Fello — malowanie drewnopodobne

Jesteś zainteresowany? Prześlij formularz wyceny i skorzystaj z naszych nowoczesnych rozwiązań.
W naszej ofercie aktualnie dostępne również malowanie produktów dostarczonych przez klienta! Masz element metalowy, który chciałbyś przemalować na dowolny odcień drewnopodobny z naszej palety? Skontaktuj się z nami — umówimy termin i wszystkie szczegóły zlecenia.
4.6/5 - (16 votes)