drewniana ściana

Panele ścienne drewnopodobne

Obecnie sposobów dekoracji ścian jest mnóstwo. Można wybierać wśród farb, tapet. Ostatnio modne stają się aluminiowe belki, które malowane są w odcienie drewnopodobne. Takie elementy uatrakcyjnią każdą przestrzeń.

Prawdziwe drewno stwarza rodzinny i ciepły klimat, z którego projektanci nie chcą rezygnować. Dlaczego warto wybrać drewnopodobne profile? Są łatwiejsze w utrzymaniu i bardzo trwałe. Odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Będą pasować do tradycyjnych, nowoczesnych, ale też minimalistycznych wnętrz. Dzięki nim stworzysz przytulną przestrzeń w swoim domu!

Aluminiowe panele na ściane imitujące drewno

natura, ciepło i trwałość na lata

Drewno kojarzy się z rodzinnym ciepłem. Dla osób, które nie wyobrażają sobie wnętrza bez tego surowca, idealnym rozwiązaniem może okazać się profil w imitacji drewna. Dlaczego? Jest do złudzenia podobny do prawdziwego drewna, a nie wymaga żadnej konserwacji. Codzienne użytkowanie nie jest wymagające — aluminiowe belki mają po prostu wyglądać! Wystarczy jak raz na jakiś czas je oczyścisz. Aluminiowe profile to gwarancja trwałości na długie lata. Dzięki właściwościom wodoodpornym drewnopodobne lamele idealnie sprawdzą się do wykończenia łazienek i kuchni.

Warto uwzględnić panele ścienne drewnopodobne podczas remontu. Takie profile stworzą bardzo nowoczesne wnętrze, nawet w tradycyjnym budynku. Jest to świetny element dekoracyjny, elegancki sposób na dodatek drewna w każdym pomieszczeniu.

Drewniane panele ścienne a imitacja drewna

Czy aluminiowe panele drewnopodobne są lepsze od drewna? To często kwestia gustu i własnych zasad, natomiast coraz więcej osób decyduje się na wybór aluminiowych elementów ze względu na środowisko i łatwość w codziennym utrzymaniu, a także trwałość.

Lamele aluminiowe drewnopodobne na ścianę są lekkie, więc można zamontować je w dowolnym miejscu. Panele ścienne są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają konserwacji za pomocą specjalnych środków czy bejcy. Na dodatek są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Chronią ścianę i charakteryzują się właściwościami akustycznymi — wygłuszają pomieszczenie.

Wnętrze zaprojektowane z wykorzystaniem drewnopodobnych paneli ściennych

Dlaczego warto zdecydować się na uzupełnienie wnętrza o aluminiowe panele ścienne w imitacji drewna? Poniżej kilka argumentów za!
1. Lekkie aluminiowe profile drewnopodobne można zamontować na ścianie, suficie w sposób poziomy, pionowy lub pod skosem.
2. Swoim wyglądem idealnie wpiszą się w każde wnętrze — tradycyjne czy nowoczesne. Pasują do projektów sypialni, salonu, łazienki czy kuchni.
3. Jakości najwyższej jakości — połączenie aluminium i malowania proszkowego decyduje o trwałości tego produktu na długie lata — bez konieczności konserwacji.
4. Profile mają akustyczne właściwości — oprócz tego, że tworzą akcent dekoracyjny, to wygłuszają pomieszczenia.
5. Możliwość idealnego dopasowania kolorystycznego do innych elementów wystroju wnętrz.
6. Są odporne na ścieranie i wilgoć, w tym są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż panele ścienne drewniane.

Imitacja drewna –  warianty kolorystyczne

Paleta barw drewnopodobnych Fello. W naszej ofercie znajdują się takie kolory:

  • białe drewno,
  • złoty dąb,
  • dąb bielony,
  • sosna naturalna,
  • sosna miodowa,
  • orzech włoski,
  • jasny dąb,
  • teak,
  • wenge,
  • mahoń.

Istnieje możliwość zamówienia darmowych próbek odcieni, celem idealnego dopasowania koloru. Zapraszamy do kontaktu!

Fello — usługi malowania proszkowego i sublimacji drewnopodobnej

Fello posiada swoją lakiernię proszkową, w której możliwe jest malowanie elementów stalowych i aluminiowych dostarczonych przez Klienta! Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników gwarantuje profesjonalną pracę i oczekiwany efekt.

Przed realizacją zamówienia wymagana jest wcześniejsza rozmowa. Nie wykonujemy usług malowania proszkowego bez wcześniejszej rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów.

5/5 - (16 votes)